OBJEVTE Kypr S CYPRUS AIRWAYS
Kypr je krásný na podzim, v zimě i na jaře

Zaleťte si s námi na Kypr!
Čtyři důvody
proč letět na Kypr na podzim a v zimě
Hoďte kabát na věšák a oblečte si plavky
Když lidé v Evropě mrznou, Kypřané nemusejí hledat teplé oblečení. Můžete strávit celý den na slunci a zaplavat si v teplých vodách Středozemního moře. Teplota vody je okolo +24 °C až do poloviny listopadu.
Příroda na Kypru je právě v celé své kráse
Po příchodu mírné zimy se barvy ostrova mění. Orchideje a citróny začínají kvést okolní vzduch je svěží. Slunečné louky jsou pokryté levandulemi a tulipány a horské svahy jsou zality vrstvou zeleně. V zimě si můžete vychutnat hory a malebná údolí.
Klidný relax na nejlepších plážích
Bílý práškový písek, modrá teplá voda a klid, to nabízí Kypr bez turistů. Nejkrásnější pláže na dosah ruky. Můžete se opalovat až do konce října, průměrné teploty se pohybují okolo +28 °C!
Pro váš klid na duši
Kyperská příroda má v podzimním a zimním období schopnost léčit a uklidnit. Lidé mohou dělat totéž v lázních s tonickou terapií horkými kameny, zábaly z mořských řas, relaxační masáž shiatsu, která zvýší vaši sílu a rovnováhu.
Letové plány
PRAHA – LARNACA
Každý pátek a pondělí
Čas odletu 10:4015:00 Čas příletu
CY261
Číslo letu
LARNACA-
PRAHA
Každý pátek a pondělí
Čas odletu 07:00 – 09:40 Čas příletu
CY260
Číslo letu
Kyperská kuchyně
Několik slov o podzimní-zimní nabídce, na kterou nezapomenete: halloumi, tzatziki, kyperská káva, jahody, Maratheftiko (červené víno), Commandaria a Xinistery (bílé víno), rybí meze, masové meze. Kyperské meze vždy přicházejí v OBROVSKÝCH porcích!
Několik nápadů, co se dá dělat na Kypru
Nabízíme vám širokou škálu služeb
Jděte do hor a objevte jiný pohled na ostrov.
Jděte pěšky do hor a výhled bude fascinující. Budete uneseni krásou a vůní místních lesů. Choďte po vinných stezkách a navštivte úžasné vinice v okolí barevných vesniček ležících na horských svazích. Borovice, olivy a mandlovníky kvetou na kopcích a vytvářejí úžasnou krajinu. Nezapomeňte si vzít fotoaparát, protože takový Kypr jste ještě nikdy neviděli.
Uvidíte divoké růžové plameňáky.
Během zimy navštěvují Kypr, protože jsou stěhovavými ptáky a můžete je nalézt na slaných jezerech. Můžete je pozorovat dokonce i z okna letadla – jedno ze slaných jezer se nachází vedle letiště Larnaca. Přijďte zažít spirituální krásu při západu slunce – slané jezero v tuto dobu vypadá nádherně
Meditace v Cedar Valley
Přijďte sem ráno při východu slunce. Vychutnejte si vůni borovic a 100 let starých cedrových kmenů! Obdivujte sílu přírody a uvolněte svou mysl. Toto místo je stvořené pro harmonii a meditaci. Chcete-li zde strávit den se svými přáteli, vezměte si snídani, deku, lehněte si mezi stromy a sledujte pohyb slunce procházejícího hustým lesem.
Dejte si večeři s milým lidmi
Moře, hory a čistý vzduch zvyšují vaši chuť k jídlu! Na Kypru by nikdo neměl jíst sám.
Vylezte na Cape Greco
Ideální pro všechny dobrodruhy a milovníky přírody. Tento divoký a drsný mys je nejlepším výletem pro všechny cestovatele. Prozkoumejte tajemné jeskyně, fotografujte nebo sledujte východ slunce s vaším partnerem. Je to tu nezapomenutelné!
Navštivte vesnice vína Omodos
Místní vesničané jsou dobře známí svou nadšenou přívětivostí a pohostinností. V Omodos můžete prozkoumat středověký vinný lis, vinařské zařízení staré 500 let a klášter sv. Kříže, jedno z nejstarších a historicky nejvýznamnějších náboženských míst na celém ostrově.
Běžte na nejlepší pláž na Kypru
Užijte si křišťálově čistou vodu v naprostém osamění na slavných plážích:

- Pláž Makronissos
- Pláž NISSI
- Záliv Konnos
- Záliv Fig Tree
- Lázně Aphrodite
Sport a aktivity
Jako středomořský ostrov s rozmanitým terénem nabízí Kypr šanci si užít vzrušující prázdniny plné různých aktivit
Cyklistika
Nasedněte na kolo a šlapejte do nových míst a vychutnejte si fascinující scenérie.
Safari v jeepu
Prozkoumejte úžasnou oblast Troodos, Akamas a mnoho dalších díky safari exkurzi v jeepu s pohonem všech čtyřech kol.
Horolezectví
Prozkoumejte místní terén Kypru při lezení. Tento náročný sport až donedávna zůstal jedním z největších kyperských tajemství.
Turistika
Podzim a jaro jsou ideální období na pěší turistiku. Můžete se vydat po jedné z četných turistických stezek, které vás zavedou do krásné přírody.
Potápění
Potápění je jednou z nejoblíbenějších aktivit na Kypru a jedním z velkolepých míst na potápění na Kypru je vrak Zenobia, který je jedním z nejlepších rekreačních vraků na světě.
Golf
Chcete-li si užít golfovou hru po celý rok v malebné krajině s ideálním středomořským ostrovním podnebím – Kypr je podle mnohých golfových nadšenců tou nejlepší volbou.
Plachtění
Povětrnostní podmínky, neznečištěné moře a zajímavé pobřeží činí z Kypru ideální místo pro jachting.
Střílení
Střílení hliněných holubů je umění střílet na speciální létající cíle a jedná se o jeden z nejrychleji rostoucích sportů po celém světě.
Zaleťte si s námi na Kypr!
Každý pátek a pondělí
PRAHA - LARNACA
Ceny jsou závislé na obsazenosti letu
Made on
Tilda